Wynajmij salę na szkolenia na warszawskiej Pradze!

  • Młody Grochów to świetne miejsce spotkań na warszawskiej Pradze również w iście biznesowym czy naukowym wydaniu! Nasze przestrzenie – sala bistro o powierzchni 100 m² oraz sala eventowa 120 m² – zapewnią Ci komfort w prowadzeniu szkoleń, warsztatów czy pokazów biznesowych. Po nich możesz wraz z nami zorganizować modne przyjęcie koktajlowe, wykwintną kolację z daniami wedle autorskich receptur, elegancki bankiet czy po prostu poczęstunek kawowy. Jesteśmy otwarci na sugestię i zrobimy wszystko, by nasza restauracja na Pradze była przez Ciebie i Twoich gości regularnie uczęszczana!

Wynajem sali na szkolenia w dogodnej lokalizacji

  • Zapewniamy wynajem sali szkoleniowej w dogodnej lokalizacji na terenie warszawskiej Pragi. Gwarantujemy wiele dogodnych terminów! Jeśli masz już pomysł na swój event, koniecznie zgłoś się do nas! Pomożemy Ci w organizacji małego wydarzenia lub też tego większego: szkolenia, wykładu, preselekcji czy też pokazu dla kilkudziesięciu osób. Zadzwoń do nas, by ustalić wszelkie szczegóły i cieszyć się sprawną logistyką bez najmniejszego stresu. W organizacji udanych eventów nie mamy sobie równych…

Warszawa Praga – skonfiguruj swoją salę szkoleniową

  • Dysponujemy dwiema salami, w tym przestrzenią eventową o powierzchni 120 m² z doskonałą akustyką. Organizatorzy, którzy zdecydują się na poprowadzenie szkoleń w naszej restauracji, będą mieli do dyspozycji 2 ekrany 122-calowe, projektor multimedialny, nagłośnienie, mikrofon, szybki Internet, a także nowoczesne meble konferencyjne. Proponujemy ich ułożenie wedle układu kinowego (dla 49 osób), układu konferencyjnego (dla 45 osób) bądź układu szkolnego (dla 36 osób). Tym samym nasza sala szkoleniowa idealnie nadaje są do przeróżnych celów ośrodków naukowych, małych i dużych firm, a także instytucji publicznych! Współpracowało z nami już wielu klientów z całej Warszawy i z różnych zakątków Polski.

Wynajem sali szkoleniowej z pysznym jedzeniem

  • Oferujemy wynajem sali na szkolenia na Pradze wraz z cateringiem. Jesteśmy gotowi na przygotowanie wyśmienitych dań obiadowych i kolacyjnych, przekąsek na zimno i ciepło czy rozpływających się w ustach deserów. Słyniemy z autorskich receptur, potraw tworzonych z najwyższej klasy produktów, a także z eksperymentów kulinarnych, dzięki którym każda wizyta w Młodym Grochowie staje się niezapomnianym przeżyciem! Zachęcamy zatem do rezerwowania sali szkoleniowej z wyżywieniem np. w formie bufetu.
Zapytaj o ofertę
Formularz zamówienia
Zarezerwuj salę szkoleniową