Warszawa Praga: nowoczesna sala konferencyjna do Twojej dyspozycji!

  • Konferencje biznesowe, czy też naukowe, potrafią przyciągnąć bardzo dużą liczbę gości. Często zaproszonych osób jest nawet kilkadziesiąt, a to wiąże się z wieloma logistycznymi wyzwaniami. Ważne jest zatem znalezienie dogodnego miejsca, które zapewni odpowiednie warunki zarówno dla merytorycznej debaty, jak i dla komfortowego ugoszczenia zaproszonych. Doskonałym wyborem dla Państwa firm i instytucji będzie nasza Restauracja Młody Grochów na warszawskiej Pradze. Oferujemy wynajem nowoczesnej sali konferencyjnej idealnej na różne eventy!

Konferencja biznesowa? A może artystyczny wernisaż?

  • sala konferencyjna w Warszawie to miejsce, gdzie wraz z najlepszą ekipą doświadczonych restauratorów możecie Państwo przygotować zarówno spotkania biznesowe, jak i konferencje naukowe. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu różnorodnych szkoleń, warsztatów, imprez firmowych, a także innego typu eventów np. o charakterze kulturalnym. Nasza sala eventowa i sala Bistro doskonale sprawdzają się w przypadku wydarzeń wymagających elegancji i stosowania etykiety, a także przyciągają one wszystkich tych, którzy marzą o kameralnym spotkaniu artystycznym pełnym kreatywności i pysznych dań.

Sala konferencyjna Warszawa-Praga dostosowywana wedle potrzeb klientów

  • Nie tylko oferujemy wynajem sali konferencyjnej na Pradze, ale także zapewniamy wsparcie przy jej dostosowaniu do oczekiwań klienta. Pomagamy w organizowaniu różnego rodzaju eventów, które wymagają odmiennego układu mebli (np. układ kinowy dla 49 osób; układ konferencyjny dla 45 osób; układ szkolny dla 36 osób). Ponadto gwarantujemy dostęp do mikrofonów, nowoczesnego systemu audio, projektorów multimedialnych, ekranów do prezentacji oraz do szybkiego Internetu. Nasza sala eventowa z pewnością zachwyci Państwa również stylowym wykończeniem z dbałością o szczegóły. Panuje w niej doskonała akustyka, która sprzyja prowadzeniu wykładów czy prezentacji. Mieliśmy już okazję organizować nawet małe koncerty z muzyką na żywo!

Wykwintne menu z autorskimi recepturami? Sala konferencyjna na Pradze!

  • Młody Grochów to idealne miejsce na event na warszawskiej Pradze i to nie tylko dzięki nowoczesnej sali konferencyjnej. Słyniemy również z wykwintnego menu z autorskimi recepturami. Możemy przygotować dla Państwa elegancką kolację, zwiewny brunch czy pełny niebanalnych słodkości poczęstunek kawowy. Nasze menu pełne jest wyjątkowych zup, dań głównych, przystawek oraz przekąsek na ciepło i zimno. Chętnie przygotowujemy również tzw. szwedzki stół, na którym nie może zabraknąć m.in. kanapeczek z tatarem wołowym i piklami, quiche z łososiem i szpinakiem, brownie z malinami, kremu z pieczonych pomidorów czy azjatyckiego puddingu z tapioki na mleku kokosowym z marakują. Na Państwa gości będą czekały wyjątkowe przysmaki, które uświetnią wydarzenie i doskonale wpiszą się w jego styl.

Doskonałe lokalizacja – Twoja sala konferencyjna na Pradze

  • Lokalizacja restauracji Młody Grochów sprzyja organizacji konferencji, bankietów firmowych czy kameralnych imprez artystycznych. Mieścimy się w klimatycznym miejscu w Warszawie Praga, z gwarancją prostego dojazdu. Już teraz możecie Państwo zarezerwować dogodny termin, nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem! Zapewniamy profesjonalne wsparcie w organizacji wydarzenia, komfortową salę i doskonałe jedzenie.
Zapytaj o ofertę
Formularz zamówienia
Zarezerwuj naszą salę konferencyjną