Sala na wernisaż w Warszawie – eventy kulturalne w Młodym Grochowie!

  • Planujesz przygotować wyjątkowy event w Warszawie? Marzysz o zorganizowaniu wernisażu na najwyższym poziomie? Chcesz, by Twoje wydarzenie kulturalne w stolicy cieszyło się dużą popularnością, a goście poczuli pełną satysfakcję z dużą dozą ekscytacji? Zapraszamy do restauracji Młody Grochów na warszawskiej Pradze – wernisaż w naszym lokalu to gwarancja doskonałej organizacji, wyśmienitych dań oraz przepięknych wnętrz! Nasze sale na wernisaż w Warszawie to przestrzenie, w których tradycja zderza się z nowoczesnością. Artystyczny chaos, klasyczna elegancja, poindustrialna surowość, a przy tym szczypta kameralności – oto przepis na udany event!
  • Niezależnie od tego, czy planujesz małe spotkanie, czy też wielkie otwarcie wystawy zapewnimy Ci idealne wnętrza i podbijające podniebienia dania, które zachwycą Twoich gości różnorodnością smaków i kreatywnością. Pomożemy Ci dopasować wystrój sali i menu do tematyki wernisażu oraz programu artystycznego, co dodatkowo wzbogaci atmosferę wydarzenia. Zaufaj naszej restauracji Młody Grochów i ciesz się udanym wernisażem w samym sercu Pragi!

Wernisaż w Warszawie: wynajem sali eventowej!

  • Sale eventowe w Młodym Grochowie to doskonałe miejsce do zorganizowania wystawy dzieł sztuki nowoczesnej, tradycyjnego malarstwa czy nowoczesnych instalacji artystycznych. Pomożemy Ci również w prezentacji innych prac, a także w zorganizowaniu spotkania autorskiego, eventu promującego książkę czy też bankietu po udanej premierze sztuki teatralnej, czy przedstawienia muzycznego. Na organizatorów wernisaży w Warszawie czekają w Młodym Grochowie dwie wyjątkowe sale o nietuzinkowym wystroju idealnie wpasowującym się w świat wielkich artystów. Oferujemy wynajem sali bistro o powierzchni 100 metrów kwadratowych, a także wynajem sali eventowej o powierzchni 120 metrów kwadratowych.
  • Pierwszą polecamy na wernisaże w formie bankietów, uroczystych kolacji czy poczęstunków kawowych. Większa sala na warszawskiej Pradze wybierana jest m.in. przez osoby, które potrzebują doskonałego nagłośnienia, mikrofonów, szybkiego Internetu, projektora multimedialnego oraz wielocalowych ekranów. Przestrzeń eventowa w Młodym Grochowie zaaranżowana może być w układzie kinowych dla 49 gości, układzie konferencyjnym dla 45 osób czy też w układzie szkolnym dla 36 zaproszonych. Oczywiście jesteśmy otwarcia na sugestie organizatorów wernisaży – zawsze dostosowujemy się do potrzeb klientów i służymy cennymi radami. Zapraszamy do rezerwacji sali na event kulturalny już teraz!
  • Nasza sala została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić idealne warunki do organizacji różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, takich jak kameralne koncerty na żywo, spotkania autorskie, wystawy dzieł sztuki czy prezentacje artystyczne.

Twoje menu na wernisaż w stolicy !

  • Wystawy i wernisaże w Warszawie zawsze uświetniane są wyśmienitymi daniami. W Młodym Grochowie kochamy eksperymentować ze smakami z całego świata, tworząc awangardowe potrawy w iście artystycznej odsłonie. Mogą to być przekąski na zimno i ciepło , rozpływające się w ustach desery i koktajle , a także dania główne w wersji tradycyjnej, nowoczesnej czy też autorskiej! To Ty decydujesz, czy wolisz przygotować poczęstunek w formie szwedzkiego stołu, przyjęcia koktajlowego, eleganckiego bankietu, degustacji wielu różnych specjałów czy uroczystej kolacji. Nasi wybitni kucharze pomogą Ci zaprojektować menu na wernisaż w Warszawie , a doświadczony zespół Młodego Grochowa zadba o profesjonalną obsługę kelnerską!
  • Dzięki nam Twój event dorówna wystawom organizowanym w nowojorskim Soho czy paryskim Montmartre! Razem przygotujemy wernisaż w Warszawie, który potwierdzi, że Praga to ważne miejsce na kulturalnej, artystycznej i turystycznej mapie stolicy!
  • Zapewniamy, że nasza wspólna praca i zaangażowanie w organizację wernisażu w Warszawie przyciągną uwagę zarówno miejscowej społeczności, jak i międzynarodowych gości, umacniając renomę Pragi jako prawdziwego centrum sztuki!
Zapytaj o ofertę
Formularz zamówienia
Zarezerwuj salę na wernisaż