Młody Grochów: wynajem sali na imprezy okolicznościowe w Warszawie

  • Udana impreza okolicznościowa możliwa jest tylko w dobrze przygotowanym miejscu. W Warszawie doskonałą przestrzenią do aranżowania przyjęć urodzinowych, jubileuszy czy spotkań rodzinnych jest sala eventowa w restauracji Młody Grochów. Na gości czekają stylowe wnętrza i wyjątkowe jedzenie, które uświetnia każdą imprezę. Jeśli szukasz sali, w której odbyła się niejedna szampańska zabawa, zgłoś się już dziś i zarezerwuj lokal w Warszawie na 2024 rok!

Sala eventowa na Pradze – liczne udogodnienia w Młodym Grochowie!

  • Restauracja Młody Grochów zachęca do wynajmu sali eventowej na Pradze. Stanowi ona doskonałą przestrzeń zarówno na mniejsze, jak i większe imprezy okolicznościowe: uroczyste przyjęcia, biznesowe bankiety czy czas rodzinnego świętowania. Goście do dyspozycji mają 120 metrów kwadratowych stylowego wnętrza, które może zostać dodatkowo udekorowane przez organizatorów wedle indywidualnych preferencji. Sala eventowa Młodego Grochowa w Warszawie wyróżnia się jednak nie tylko interesującym designem łączącym elementy industrialne z nowoczesnością. Warto zwrócić uwagę na wyposażenie. Wynajem lokalu na Pradze uwzględnia dostęp do nagłośnienia, projektora multimedialnego, mikrofonu i dwóch 122-calowych ekranów. Restauracja i bistro gwarantują również dostęp do szybkiego Internetu.

Mała sala bistro – kameralna restauracja na Pradze czeka na gości!

  • Prócz dużej sali eventowej, mieszczącej kilkudziesięciu gości, Młody Grochów oferuje także wynajem sali bistro o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Doskonale sprawdza się na mniejsze imprezy okolicznościowe, firmowe eventy czy kameralne bankiety, w tym spotkania kulturalne i artystyczne. Czas na Twoje świętowanie – wynajmij kameralną salę w Warszawie, zaprojektuj menu, dobierz muzykę i ciesz się najlepszą imprezą w stolicy!

Lokal w Warszawie na różne okazje: urodziny, jubileusze, małe wesela

  • Jeśli szukasz lokalu w Warszawie na małą lub dużą imprezę okolicznościową, koniecznie wybierz restaurację Młody Grochów. Sala bistro i sala eventowa przystosowane są do organizowania przyjęć w różnym wydaniu. Huczne świętowanie? Szampańska impreza? Elegancka kolacja? Koktajlowy bankiet? Luźna impreza? Formalna uroczystość? Młody Grochów to przestrzeń idealna dla każdego i na każdą okazję, a możliwe jest to dzięki kreatywnym restauratorom, wybitnym kucharzom oraz nieocenionej obsłudze kelnerskiej. Sprawdź sam – czas na rezerwację sali w Warszawie na 2024 rok.

Najlepsze jedzenie w stolicy! Autorskie przepisy? A może klasyczne dania polskie?

  • Synonimem Młodego Grochowa jest wyborna kuchnia wedle autorskich przepisów pełnych pomysłów kucharzy! Twoja impreza okolicznościowa na Pradze może być uświetniona klasycznymi daniami polskimi, awangardowymi przekąskami na ciepło i zimno czy poczęstunkiem w idei „szwedzkiego stołu”. Każdy, kto zdecyduje się na wynajem sali eventowej, może liczyć na najlepsze jedzenie w stolicy. W Młodym Grochowie menu dostosowywane jest do potrzeb organizatorów, charakteru eventu oraz preferencji kulinarnych gości!
Zapytaj o ofertę
Formularz zamówienia
Zarezerwuj salę na swoją imprezę