Wystawny bankiet w Warszawie? Wynajmij salę bankietową w Młodym Grochowie

  • Planujesz organizację szykownego bankietu w Warszawie? Szukasz miejsce na koktajlowe przyjęcie biznesowe? A może potrzebujesz kameralnego lokalu, w którym uczcisz sukcesy zawodowe i szczęśliwe chwile w życiu prywatnym? Jeśli tak właśnie jest, wybierz szczególne miejsce na mapie warszawskiej Pragi: restaurację Młody Grochów. Dzięki naszym staraniom Twój bankiet długo będzie wspominany przez zaproszonych gości. Czas na rezerwację sali eventowej na 2024 rok – zadzwoń do nas! Pytaj również o wolne terminy na 2023 rok i przygotuj dla swojego zespołu wigilię pracowniczą.

Sala bankietowa w Warszawie – zarezerwuj termin na 2024 rok!

  • Każdy, kto szuka dużej sali bankietowej na Pradze, może skorzystać z wyjątkowej przestrzeni Młodego Grochowa, która utrzymana jest w nowoczesnym stylu z elementami industrialnego designu. 120 metrów kwadratowych powierzchni idealnie sprawdza się przy bankietach w różnym stylu: mniej lub bardziej formalnym! Wyposażenie sali eventowej może być również przystosowane w dowolny sposób. Rekomendowane są: układ kinowy dla 49 osób; układ konferencyjny mieszczący 45 gości; a także układ szkolny dla 36 zaproszonych. Ponadto organizator ma do swojej dyspozycji: 2 ekrany 122-calowe, projektor multimedialny, nagłośnienie, mikrofon, szybki Internet oraz meble konferencyjne.

Sala bistro – kameralny lokal w stolicy na mniejszy bankiet

  • Młody Grochów dysponuje również mniejszą salą bistro o powierzchni 100 metrów kwadratowych. W nowoczesnych i przytulnych wnętrzach zorganizujesz udany bankiet w mniej lub bardziej uroczystym wydaniu. Sala bistro doskonale spisuje się na kameralne spotkania kulturalne przy dobrym jedzeniu i wyśmienitych trunkach. Zapraszamy również wszystkich tych, którzy szukają miejsca na małą imprezę firmową np. wigilię pracowniczą w formie luźnego bankietu. Zadbamy o klimatyczną oprawę, a nasza obsługa kelnerska zadba o dobre samopoczucie gości.

Wyśmienite dania w Warszawie – zaprojektuj swoje menu!

  • Każdy bankiet warto uświetnić wyśmienitymi daniami, które doskonale będą współgrały z charakterem przyjęcia. Doświadczeni kucharze Młodego Grochowa potrafią wyczarować nieziemskie specjały zarówno kuchni polskiej, jak i potrawy rozpoznawalne w innych częściach globu. Swoje menu możesz również zaprojektować w oparciu o kreatywne przysmaki: przystawki, zupy, dania główne, przekąski na zimno i ciepło oraz desery. Restauracja Młody Grochów słynie w Warszawie z autorskich przepisów – eksperymentalnych, pełnych zaskakujących smaków i zachwalanych przez najbardziej wymagających smakoszy.

Bankiet szyty na miarę Twoich potrzeb? Tylko z Młodym Grochowem!

  • Dlaczego restauracja i bistro Młody Grochów na Pradze to doskonałe miejsce do organizowania eventów, zarówno tych kulturalnych oraz biznesowych, jak i spotkań rodzinnych? Przede wszystkim jest to miejsce, które gwarantuje swobodę i elastyczność – organizator sam może zaplanować aranżację wybranej sali czy może zaprojektować wraz z kucharzami wyróżniające się menu. Dostosuj przestrzeń do własnych potrzeb i stwórz niezapomniany bankiet! Wigilia pracownicza w Warszawie? Pokaz produktów? Mała konferencja naukowa? Wernisaż i spotkanie artystyczne? Młody Grochów to restauracja idealna dla każdego!
Zapytaj o ofertę
Formularz zamówienia