Jak dostosowujemy przestrzeń do Twoich potrzeb?

30 maja, 2024

/

Porady

Szukasz wyjątkowego miejsca spotkań na warszawskiej Pradze? Sala eventowa to Twoje marzenie? Wybierz nasze modne bistro Młody Grochów, gdzie zorganizujesz wyjątkowy event: spotkanie firmowe, wydarzenie kulturalne, szkolenia i warsztaty czy też rodzinne imprezy okolicznościowe. Nie tylko doradzimy, w jaki sposób przygotować udane spotkanie w większym gronie, ale razem zaprojektujemy menu. Szczególną uwagę skupiamy na dostosowaniu przestrzeni do Twoich potrzeb. Dowiedz się, jak personalizujemy eventy! 

Jakie eventy można przygotować w Młodym Grochowie? 

Jesteśmy otwarci na organizację imprez, co oczywiście wiąże się z koniecznością wyboru jednej z naszych sal eventowych oraz z dostosowaniem przestrzeni do charakteru wydarzenia. Od lat gościmy w naszym lokalu uczestników:

 

 • – spotkań biznesowych i networkingu, 
 • – szkoleń i warsztatów, 
 • – imprez firmowych, 
 • – imprez okolicznościowych, 
 • – kameralnych wydarzeń artystycznych, 
 • – pokazów i prezentacji, 
 • – biznesowych przyjęć koktajlowych, 
 • – konferencji naukowych (np. poczęstunek kawowy). 

 

Niezależnie od rodzaju eventu, pomagamy w jego zorganizowaniu pod każdym względem, od wspomnianego zaaranżowania sali począwszy, na zaprojektowaniu menu i przygotowaniu oprawy muzycznej kończąc (mowa m.in. o współpracy z DJ-em). Jeśli chcesz poznać szczegóły, koniecznie skontaktuj się z nami – z przyjemnością opowiemy o tym, jak tworzymy wystawne kolacje, pełne magii eventy firmowe, niezapomniane imprezy rodzinne czy też przyjęcia dla świata artystów. 

Wybierz wyjątkową przestrzeń dla swojego eventu: sala lub sala eventowa 

Młody Grochów to miejsce, w którym można zorganizować zarówno małe przyjęcia, jak i większe eventy. Dysponujemy klimatyczną salą Bistro o powierzchni 100 metrów kwadratowych oraz specjalnie przygotowaną salę eventową 120 m², której układ wyposażenia zawsze dostosowujemy do rodzaju planowanego wydarzenia. Dlaczego to właśnie restaurację Młody Grochów warto wybrać przy świętowaniu urodzin czy przy chęci zorganizowania imprezy integracyjnej dla pracowników? 

Przestrzenie naszej restauracji, baru oraz sali eventowej są przytulne, nowocześnie wyposażone i bardzo komfortowe, co sprawia, że nie trzeba ich dodatkowo dekorować na przyjęcie gości. Nasi klienci mogą jednak zaaranżować naszą przestrzeń swoimi ozdobami – my zapewniamy podstawowy wystrój  typu: świeczki, obrusy i wazoniki z kwiatami na stołach. Oczywiście pomagamy zaaranżować sale  wedle pomysłów klienta, co szczególnie ważne jest np. przy organizowaniu wigilii pracowniczych. Wtedy dbamy o wprowadzenie świątecznych akcentów – nie zapominamy przy tym o oprawie muzycznej! 

U nas każdy może przygotować wyjątkowe, małe przyjęcie koktajlowe, jak i większy bankiet czy biesiadę z luźniejszą atmosferą! Pomocne jest przy tym nasze nowoczesne nagłośnienie, projektor multimedialny, mikrofon i dwa 122-calowe ekrany. Ponadto w sali eventowej działa szybki Internet. 

Personalizacja wydarzeń – jak wyglądają eventy w Młodym Grochowie? 

 • Jak wygląda menu Młodego Grochowa? 

Ofertę kulinarną opieramy na menu lunchowym, które zmieniamy co tydzień. Ponadto przygotowujemy sezonowe menu z zaskakującymi potrawami, idealnymi dla danej pory roku.  Oprócz tego przygotowaliśmy ciekawą ofertę kawiarnianą – nasz bar serwuje doskonałą kawę fair trade, ekologiczne herbaty i napary, lemoniady czy softy. Wieczorem nasi goście raczą się zarówno autorskimi, jak i znanymi i lubianymi koktajlami, naturalnymi winami, rzemieślniczymi piwami. Mamy również  specjalną ofertę bezalkoholową.

 • Wydarzenia biznesowe na Pradze – jakie eventy dla biznesu oferuje Młody Grochów?

W naszej warszawskiej restauracji na Pradze przygotowujemy każdego roku wiele małych i dużych wydarzeń biznesowych. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu  szkoleń, warsztatów, konferencji, networkingu, spotkań typu press-day, targów, a także integracji, firmowych jubileuszy czy innych imprez. Zapraszamy do organizowania wraz z nami wigilii pracowniczych czy gal biznesowych z przyjęciem koktajlowym. 

 • Dlaczego warto organizować eventy artystyczne i wydarzenia kulturalne w Młodym Grochowie?

Nasza przestrzeń w lokalu na warszawskiej Pradze na poziomie -1 jest doskonale przystosowana pod każdym względem do zrealizowania kameralnych eventów artystycznych, a nawet warsztatów dla własnych klientów i odbiorców. Pomagaliśmy przygotować w naszej sali eventowej biletowane warsztaty florystyczne, biżuteryjne czy te dotyczące wizażu. Sala wykorzystywana może być również na różnego rodzaju targi czy prezentacje nowych produktów oraz usług. 

 • Czy mała impreza rodzinna pozwala na wynajem sali eventowej na wyłączność? 

Urodziny i jubileusze, chrzty, komunie, rocznice czy spotkania przyjaciół w większym gronie – mniejsze imprezy rodzinne w Młodym Grochowie realizujemy w sali restauracji, a te powyżej 16 osób w sali na poziomie -1, którą zyskują Państwo na wyłączność. Nasza oferta zawsze dopasowywana jest na do  potrzeb klientów: nie zrealizowaliśmy jeszcze dwóch takich samych imprez! Chętnie dzielimy się swoimi pomysłami i zawsze dostosowujemy menu do kulinarnych preferencji organizatorów oraz ich gości.