Lokal na stypę w Warszawie: Młody Grochów na Pradze

  • W restauracji i bistro Młody Grochów na Pradze organizujemy nie tylko przyjęcia okolicznościowe takie jak chrzciny, osiemnastki czy jubileusze. Wynajmujemy również salę wraz z obsługą kelnerską i wybranym menu dla rodzin potrzebujących kameralnego miejsca do przygotowania konsolacji. Wiemy, jak trudnym czasem w życiu każdego człowieka jest strata bliskiej osoby, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasz lokal na stypę w Warszawie spełnił wszelkie oczekiwania klientów. Przede wszystkim jesteśmy gotowi na zaaranżowanie obiadu, poczęstunku kawowego czy też kolacji dla żałobników we własnym zakresie – rodzina zmarłego może skupić się na chwilach zadumy, bez niepotrzebnego stresu!

  • Jesteśmy przekonani, że nasza oferta cateringowa i elastyczne podejście do potrzeb klienta pozwolą stworzyć godne i spokojne miejsce dla wspólnego przeżywania trudnych chwil. Nasz personel zadba o każdy detal i zapewni wsparcie przez całe wydarzenie.

Wynajem sali na konsolację w Warszawie: sala bistro lub sala eventowa

  • Restauracja Młody Grochów mieści w swojej przestrzeni dwie sale: salę bistro o powierzchni 100 metrów kwadratowych oraz salę eventową o powierzchni 120 metrów kwadratowych. Tym samym jesteśmy gotowi do przygotowania konsolacji w różnej formie, zarówno mniejszego poczęstunku kawowego, jak i bardziej uroczystego obiadu bądź kolacji. W dużej sali eventowej mieści się ponadto duży ekran i projektor multimedialny – żałobnicy wykorzystują nasz nowoczesny sprzęt do wyświetlania rodzinnych zdjęć i wspólnego wspominania życia oraz dokonań zmarłego.

  • Młody Grochów oferuje także współpracę w zakresie przygotowywania wyjątkowych wydarzeń dla firm, organizacji oraz instytucji. Nasze doświadczenie pozwala na aranżowanie spotkań biznesowych, bankietów oraz imprez firmowych, które zawsze cieszą się uznaniem klientów.


Menu na stypę – dania kuchni polskiej i nie tylko…

  • Menu na stypę w naszym lokalu na warszawskiej Pradze opracowujemy wraz z klientami. Oferujemy również standardowy jadłospis, który składa się z potraw kuchni polskich: przystawek, dań głównych, a także słodkiego poczęstunku kawowego. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by menu na stypę składało się z różnorodnych przekąsek na zimno i ciepło. Prócz tradycyjnych konsolacji – obiadów składających się z kulinariów polskich – możemy zaproponować stypę w wersji bufetu szwedzkiego. Zawsze staramy się spełniać wszelkie oczekiwania klientów!

  • Nasi klienci mają możliwość dostosowania menu na stypę do swoich preferencji i oczekiwań. Niezależnie od wyboru, zawsze staramy się zapewnić różnorodność w przekąskach zarówno na zimno, jak i na ciepło.


Rezerwacja sali na stypę w Warszawie – lokal na stypę wolny „od ręki

  • Restauracja Młody Grochów dysponuje salą na stypę na warszawskiej Pradze z opcją błyskawicznej rezerwacji i szybkiego ustalenia niezbędnych szczegółów dotyczących charakteru konsolacji czy menu dla żałobników. Rodziny, które zgłoszą się właśnie do nas, liczyć mogą na przedstawienie przez Młodego Grochowa pełnej oferty tak, by bezzwłocznie i bez niedomówień można było rozpocząć przygotowania uroczystego poczęstunku. Wiemy, jak ważne jest dla osób pogrążonych w żałobie to, aby restauracja wyszła z inicjatywą i zadbała o każdy element organizowanej stypy – zapewniamy, iż nasz lokal na stypę to miejsce, w którym żałobnicy znajdą po pogrzebie chwilę ukojenia…

  • Pomożemy zorganizować uroczystość zgodnie z życzeniami rodziny, zapewniając profesjonalną obsługę i wsparcie w trudnym czasie straty.

Czy warto organizować stypę?

  • Organizacja stypy to zwyczaj powszechnie znany w Polsce. Mimo tego odpowiedź na pytanie: „czy warto przygotować konsolację dla żałobników”, jest niejednoznaczna. Nie każda osoba, która straciła bliskiego czuje potrzebę zorganizowania przyjęcia rodzinnego. Warto jednak podkreślić, że stypa jest pewną formą uhonorowania życia zmarłego i podziękowania żałobnikom za uczestnictwo w pogrzebie. To także wyraz wspólnego opłakiwaniania straty. Tradycja przygotowywania uroczystej konsolacji jest zatem w naszym kraju kultywowana, niezależnie od obrządku pochówku.
Zapytaj o ofertę
Formularz zamówienia

Zarezerwuj salę na stypę